.::www.Gostivari.ch::. Tė jemi mė afėr njėri tjetrit.

MENYJAT

Home

TV-Gostivari  NEW

Radio Gostivari

RadioGostivari Islam

Libra Shqip NEW

Islami

Foto Galeriat

Forumi

Libri Mysafirve

Lajmet

Shkarko

Histori mbi Gostivarin

Stafi Radio Gostivarit

Lojra

ToP Gostivari

Reklama

Weblinke

Kontakt

Shoutboxi

Shoqėria nė Facebook

 

Si dhe ku i Kalove  Pushimet Verore :
Vendėlindje
Nė Diasporė
Bregdetė
Jepnja Komentarin tuaj?
Emėri:

Komentari:
(max. 2500 Shenja)
www.Gostivari.ch

Arhivi i Vozingu tė Zgjedhjeve nė Maqedoni

Flatcast

Mir se erdhet nė Radio Gostivari

Toolbari i Radio Gostivarit

Kliko ketu per te mar Toolbarirn e Gostivarit me poopup blokues dhe e-mail poste vetem ne
GOSTIVARI.CH

 Pėr tė shikuar kėto programe Televizive installo Toolbarin.

  1. Me kėte mund tė shihni ,GV-TV, Koha Tetovė, Alsat-M, Njerez tė Humbur Live, Klan TV, Jungle TV, Telma,Kanal 5, Alfa TV, A2, Sitel 3, Kanal 5 plus, Nasha tv, SkyNet, Sitel, A1,sė shpejti edhe mė shum Programe Tv

  2. Prej seciles faqe ne internet mundeni direkt me hyr ne webfaqen Tone.

  3. Ne secilen faqe ku jeni mund te kerkoni.

  4. Blokon pop-ups.

  5. Pastron coocies, pastron histori, dhe pastron cache

 Tolbari ėshte Installuar

 

 

Vizitorė(e) e/i  nderuar, Kemi kėnaqėsinė t’ju pėrshėndesim dhe urojmė vizitė tė kėndshme nėpėr faqet tona. Besoj se jeni mirė, si do qoft ne ju pėrshendesim dhe ju deshirojm qė tė kaloni njė kohė sa mė tė mirė. Nėse keni kohė tė lirė apo ju mungon njė gjė qka do qoft ajo ne ju mundesoj qe te gjeni knaqėsin kėtu dhe vetem kėtu nė web-faqen www.Gostivari.ch, Ne ju sjellim shume gjera si.p.sh.: Muzikė zbavitėse, popullore, R&N, HIP HOP, Rock, Techno(tekno),ne Radio Gostivari, Librin e Vizitorėve, Foto ALbumin e Vizitorėve, Foto Albumi, Humor, Feja Islame, Horoskopin, TOP LIST, Shkarkime(download), Web-dizajn, e shumė e shumė tjera...

rshėndetje dhe urime nė Radio Gostivari nga diaspora, dhe besojm se kėtu do te gjeni lumturin, mirėkuptim dhe knaqėsin tuaj.

Ne jemi  mė tė mirėt, Knaqėsia juaj, Pėrparimi jonė.

Gostivari.Ch®

 

Disa Video Nga Discoteka Time Ne NRW kliko..

 

 

Banneri RadioGostivarit

Per ta Installuar Bannerin e RadioGostivarit ne webfaqen tuaj shkarkonja dhe masndej installonja si player ne web se eshte flash i programuar...............shkarko ketu......

 

 

 

 

Reklamat

Coiffeur Amra

Fe-Coiffeure

TMZ übersetzungen

ABN-AS Auto Kosmetik

© Copyright 2006. All rights reserved. Contact: >;© Copyright 2006. All rights reserved. Contact: RadioGostivari Powered by RadioGostivari.ch